22.3 C
Kherson
Вівторок, 25 Червня, 2024

Останні новини

На Білозерщині громадяни взяли участь у вуличній акції аби впливати на місцевий бюджет

Сьогодні в селі Розлив та селищі Білозерка пройшла вулична акція “Впливай на бюджет твого селища!”, яку організував Білозерський МЦРР в рамках Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!”

Мета акції – підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців Білозерки до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

Громадяни приймали активну участь у акції – охоче брали й читали інформаційні листівки про механізми впливу на формування бюджету,писали свої пропозиції щодо використання бюджетних коштів у 2017 році. Волонтери зібрали більше 50 пропозицій від громадян.

Так, серед найбільш поширених пропозицій білозерців – благоустрій селища (ремонт вуличних доріг, своєчасне прибирання сміття з урн в парках, облаштування пляжу на березі озера, обрізка каштанів по алеї біля пенсійного фонду та райдержадміністрації) , а також боротьба з бездомними собаками, комунальні питання (ремонт центральної каналізації, встановлення сміттєвих баків біля багатоповерхівок).

Мешканців Розливу турбують питання вуличного освітлення та ремонту доріг в селі (хоча б вулиці Центральної), облаштування дитячого майданчику, ремонт будинку кльтури та обладнання бібілотеки інтернетом, автобусне сполучення – зупинка є, а рейсові автобуси не заходять.

Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів селища будуть збиратися в режимі он-лайн до 31 липня за цим посиланням: https://goo.gl/qx6cx3

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Білозерської селищної ради.

Дякуємо за допомогу в проведенні акції селищним депутатам Олені Щербині та Інні Журавленко!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info