22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

На Білозерщині дружина врятуваля життя чоловіка

У одному із сіл Білозерського району, а саме в Олександрівці дружина врятувала життя своєму 50-річному чоловікові, повідомляє інформаційне агенство Херсонці.

50-річний мешканець Олександрівки ремонтував «забарахливший» електродвигун, який не був вимкнений від електромережі і отримав удар струмом – такий, що у чоловіка почало зупинятись серце. 

На щастя, жінка не розгубилася і подзвонила 103. Дзвінок прийняв диспетчер обласного територіального Центру екстреної медичної допомоги з сорокарічним досвідом роботи по спеціальності, в тому числі і фельдшерської.  Вона підказала, як робити штучне дихання. За вказівками диспетчера, дружина почала виконувати всі процедури і не дала серцю свого чоловіка зупинитись. Бригада швидкої допомоги успішно завершила реанімаційні заходи – пацієнт вижив.

Тож, можна сказати, що 24 червня стало другим днем народження в житті чоловіка.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info