17.4 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

На Білозерщині 2 прийомні сім’ї та 5 дитячих будинків сімейного типу отримали телевізори

17 липня 2020 року в приміщенні Білозерської РДА пройшла зустріч представників влади  з прийомними батьками та батьками-вихователями Білозерського району. 

Людмила Афанасьєва, начальниця служби у справах дітей обласної державної адміністрації, разом з Андрієм Недєльком, керівниками управлінь та відділів районної державної адміністрації соціального спрямування  та батьками обговорили проблемні питання захисту прав дітей, надали рекомендації з виховання, а також були запропоновані шляхи виходу з конфліктних ситуацій.

 Білозерка.info

Наприкінці зустрічі 2 прийомні сім’ї та 5 дитячих будинків сімейного типу Білозерського району отримали гуманітарну допомогу у вигляді телевізорів від виконавчого директора громадської організації “Центр розвитку сім’ї та батьківства “Мій дім””  Павла Смолякова .

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info