21.6 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На базі агрофірми «Білозерський» пройшла конференція «Майстерня садівництва»

 Білозерка.info

21 лютого 2019 року компанія «Сингента» на базі агрофірми «Білозерський» провела свою традиційну весняну конференцію присвячену промисловому садівництву та виноградарству «Майстерня садівництва», яка зібрала більше сотні учасників.

Цьогорічна конференція пройшла під гаслом: «Сад нових можливостей!».

Фахівці поділилися основними чинниками отримання якісних плодів та ягід, фінансовими рішеннями для власників садових господарств, практичним досвідом вирощування якісної плодової продукції, зокрема, щодо впливу формування крони та обрізки на врожайність кісточкових культур, проаналізували виклики Сезону-2018 та їх вирішення на прикладі господарств Південного регіону України.

А родзинкою заходу став візит французького міжнародного експерта з вирощування кісточкових культур Тьєрі Крозе, який надає консультації та спеціалізується на питаннях, що стосуються післязбиральної доробки та маркетингу продукції.

Окрім ґрунтовної презентації по технології вирощування черешні і персика, в учасників була прекрасна нагода взяти участь в навчальному майстер класі по обрізці черешні у саду.

Захід завершився обговоренням перспектив розвитку та можливостей вирощування якісного врожаю, який експортуватиметься та принесе достойні прибутки власникам садових господарств.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info