На 85-ому році життя зупинилося серце відомого станіславського музиканта Михайла Баєва

0
68

1 серпня 2023 року на 85-ому році життя зупинилося серце відомого баяніста, гармоніста, композитора, заслуженого працівника культури України, лауреата міжнародних конкурсів Михайла Федосійовича Баєва.

Сумну звістку повідомила Станіславська сільська територіальна громада у Фейсбуці.

З 1984 по 2014 роки Михайло Федосійович Баєв був директором Станіславської дитячої музичної школи. Під його керівництвом заклад досяг високих показників у роботі: у всіх класах оновили меблі та придбали обладнання, суттєво поповнили фонд музичних інструментів. Музична школа набула популярності серед жителів села. Батьки приводили дітей, аби змалечку привчити їх до мистецтва. Багато учнів після закінчення закладу пов’язали своє життя з творчістю. Деякі випускники стали видатними музикантами, композиторами, лауреатами обласних та всеукраїнських конкурсів.
Станіславська музична школа мала високий авторитет не тільки на Херсонщині, а й по всій Україні, завдяки участі її вихованців у престижних  фестивалях та конкурсах.
Михайло Федосійович організував шість професійних народних колективів, які зазвучали на всю Україну, створив понад 20 колективів художньої самодіяльності, написав музику та аранжування до понад 150 пісень. Музикант та наставник відпрацював 4000 концертів на професійній сцені і близько 2000 – на аматорській, створив понад 150 аранжувань для хору, однорідних ансамблів, ансамблів малих форм, та оркестру народних інструментів.

Фото Олександра Корнякова

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь