24.1 C
Kherson
Неділя, 16 Червня, 2024

Останні новини

Н2О в Токарівці, або сплати рахунок

Відомо, що східні народи світу дуже шанобливо ставляться до такої речовини як вода, бо це майже синонім слова життя. Мешканцям с. Токарівка у аномально липневу спеку довелося сперечатися з ії Величністтю Людською Байдужісттю та відсутністю питної й технічної води.

Блага цивілізації розсіялися як туман та й купити води у кіоску ніде. Синоптики волають про рекорди градусників. Кожна друга оселя з її мешканцями має лише один-два місяці затримки проплати за воду.

Грім та блискавки міцних слів серед літа сипляться на голови  сусідів, орендаторів, депутатів, відповідальних за водопостачання. У громадських слуханнях по вулицях трьох сел, як салюти на Сонці, лунають  конструктивні пропозиції з високими емоційними перенавантаженнями.

Спільна мова та рішення знайдені лише через чотирі дні! Зусилля сільської ради та дотації у 110 тисяч зробили свою справу. Але, все ж таки, треба подякувати тим, хто наважився визнати та оплатити свій борг. Проте є ті, хто спостерігає й зараз за цією ситуацією. Тому маю надію, що в іншій складній життєвій ситуації громада Токарівської сільської ради спрацює швидше, ніж  постійні звинувачення на будь-яку адресу.

У данному аматорському спостереженні умисно відсутні імена та прізвища, бо інформація перебігу подій мінялася з блискавичною швидкістю. Результат, щодо подачі життєдайної субстанції, отримали через 4 дні. Напевно, кожен відчув знайомий смак води зі свого крану, бо інші  скважини  солонкуваті, гіркуваті… Тож давайте берегти рідну Землю, надра та нерви її мешканців.

Бородіна Марина

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info