Музиківський ЦНАП реалізує проєкт для ветеранів

0
131
На Херсонщині стартував пілотний проєкт, спрямований на покращення надання адміністративних послуг ветеранам та рідним загиблих бійців. Ініціативу реалізовують у Музиківському ЦНАПі.
Про це повідомив керівник ХОВА Олександр Прокудін у Facebook.
Пілотний проєкт з надання адмінпослуг впроваджують у форматі “єдиного вікна”.
За словами очільника області, усі необхідні довідки ветерани у Музиківці можуть отримати в одному місці.
“Підтримка наших захисників – важливе питання. Сьогодні мав зустріч з представниками ветеранської спільноти регіону. Обговорили надання психологічної допомоги воїнам. Основне завдання – допомогти військовим ментально повернутися з війни. Також маємо на Херсонщині й інші проєкти, які допоможуть поліпшити ветеранську політику”, – говорить він.

Керівник ОВА наголосив, що плани впровадження подібного сервісу за прикладом Музиківки є й для інших громад Херсонщини. Крім цього, йде робота над створенням у Херсоні ветеранського хаба.

“Це місце має бути центром, в якому поранені воїни зможуть отримувати необхідні реабілітаційні послуги”, – заявив Прокудін.
  • У Миролюбівці та Музиківці облаштували два центри психосоціальної підтримки від Українського Червоного Хреста. Відтепер ці заклади зможуть відвідувати місцеві мешканці для отримання психологічної й соціальної підтримки.
  • 15 березня Ігор Підгородецький, начальник Музиківської СВА, вніс зміни до бюджету громади на 2024 рік. Зокрема, на нагальні проблеми СТГ були розподілені понад 9 млн грн вільного залишку з минулого року.
  • Працівники ЦНАПів у Білозерській, Дар’ївській, Музиківській, Станіславській та Чорнобаївській громадах отримали електровелосипеди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь