Музиківську та Чорнобаївську громади відвідали спеціалісти служби зайнятості

0
197

Представниці обласного центру зайнятості разом з БФ “Право на захист” провели виїзний прийом у Херсонському районі. Цього разу фахівці завітали до Музиківської та Чорнобаївської громад.

Про це повідомив Херсонський обласний центр зайнятості у Facebook.


Під час зустрічей із представниками влади та мешканцями громад спеціалістки служби зайнятості розказали про компенсаційні програми для роботодавців, можливості отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу, а також професійного навчання за допомогою ваучеру.
Також були розглянуті питання щодо реєстрації в службі зайнятості, призначення виплати допомоги по безробіттю.
У Музиківській громаді спеціалістки ХОСЗ зустрілися з керівником ПП “Тін СерВіс”. Служба зайнятості давно співпрацює з підприємством, забезпечуючи його кваліфікованими кадрами.
У Чорнобаївській громаді представниці обласної служби зайнятості поспілкувалися з керівниками комунальних служб. ХОСЗ уклала договір з підприємствами на проведення суспільно корисних робіт, в рамках яких буде залучено трьох осіб до “Армії відновлення”.

  • На Херсонщині відновлені виїзні флюорографічні обстеження. Мобільний кабінет рентгенодіагностики на цьому тижні працюватиме у Білозерській та Дар’ївській громадах.
  • Міжнародні благодійники продовжують підтримувати Херсонську область. Серед надійних партнерів – благодійний фонд Project HOPE Ukraine, який надає допомогу в сфері охорони здоров’я. Після звільнення правобережжя Херсонщини ця організація однією з перших привезла гуманітарний вантаж.
  •  Завдяки програмі “Власна справа” Руслан Папахчієв відновлює свій бізнес у Посад-Покровському. у Посад-Покровському. На початку повномасштабного вторгнення чоловік втратив і станцію з техобслуговування, і будинок, в якому жила його родина.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь