Музиківська громада витратила півмільйона гривень на ремонт адмінібудівлі

0
238

У Музиківці відремонтували приміщення старостату, яке було пошкоджене окупантами. На відновлювальні роботи витратили 520 тис. грн.
Про це повідомив “Український південь”.
Днями Музиківську громаду з робочим візитом відвідав керівник Херсонської РВА Михайло Линецький.

“Приємно було перебувати в якісно відремонтованому адмінприміщенні старостату, яке пошкодили окупанти під час свого перебування. Енергоощадне освітлення, каналізація, санвузли, оздоблення стін, стелі та підлоги, пандус для маломобільних верств населення радує відвідувачів та працівників старостату. На ці роботи у 2023 році з місцевого бюджету було спрямовано 520 тис. грн. Громада зацікавлена у відновленні життя, в якісних послугах для населення та комфортних умовах для роботи працівників старостинських округів та виконавчих органів сільської ради”, – повідомив Михайло Линецький.

Також начальник ХРВА розповів про відбудову у Музиківці водопровідних мереж.

“У 2023 році для вирішення питання забезпечення якісного питного водопостачання з бюджету Музиківської СТГ було спрямовано близько 1 млн грн на проведення робіт, задіяно дві резервні свердловини, замінено 700 погонних метрів водогону, водопровідна арматура. Виконання цих робіт дозволило зменшити втрати води в мережах водогону”, – зазначив Линецький.

Для відновлення водопровідної мережі села Загорянівка у Музиківській громаді потрібна заміна ще 700 метрів водогону. Ці роботи заплановано виконати вже у 2024 році.

  • З 6 лютого у Дар’ївській СТГ запрацювали соціальні пральні. Завдяки допомозі благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” мешканці Федорівського, Інгулецького та Лиманецького старостатів зможуть отримати корисну безкоштовну послугу. Першочергово скористатися послугами соціальної пральні зможуть маломобільні люди та хворі, за якими наглядають соціальні працівники.
  • До Музиківки та Чорнобаївки доставили дві пожежні машини. Спецавтівками користуватимуться місцеві рятувальники. Допомога надійшла від іноземних благодійників – Генеральної ради регіону безпеки Кеннемерленд у Нідерландах.
  • У Музиківській громаді запустили в роботу дві нові водяні свердловини у селі Загорянівка. Окрім цього, у Музиківці вже працює нове обладнання для очищення питної води. Завдяки цьому ситуація з водопостачанням у громаді покращиться.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь