15.4 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Музиківська громада отримала допомогу від Доброславської ТГ

Музиківська громада досі залишається без електропостачання та зв’язку, але вже відчуває підтримку дружніх громад України. Так цього тижня в громаду привезли гуманітарну допомогу представники Доброславської територіальної громади Одеської області.

“Побували у Музиківці. Село з такою гарною назвою знаходиться у передмісті Херсону, поряд з легендарною Чорнобаївкою. Ми поїхали туди, щоб відвезти гуманітарну допомогу, а ще тому, що я особисто знайома з головою громади Савелієм Лейбзоном. Музиківська громада, як і Доброславська, є членом Всеукраїнської асоціації громад” – розповідає Людмила Ярославівна Прокопечко, голова Доброславської ТГ.

До Музиківської громади привезли продукти харчування – картоплю, різноманітні крупи, олію, цукор, консервацію, а також засоби гігієни – пральні порошки, шампуні, дитячі підгузки, та багато іншого. Загалом мешканці Доброславської громади та її друзі змогли зібрати понад 3 тони необхідного вантажу, який доправили музичанам. Частина допомоги поїхала в інші села громади – Східне, Загорянівку, Висунці та Мірошниківку.

 Білозерка.info
Найскладніша ситуація наразі у Загорянівці, адже в цьому селі крім іншого відсутній газ. Російські загарбники при втечі підривали мости, поруч з одним з них пошкодили газопровід. Саме ним до села постачалося «блакитне» паливо.
Важливо, що не зважаючи на відсутність практично всіх благ цивілізації, люди не втрачають надії та радіють звільненню, дякують ЗСУ та волонтерам.
У громаді залишилось багато дітей, які пережили жахи війни, навіть не перебуваючи на лінії фронту, вони розрізняють звуки вибухів і точно знають, що не можна вільно гуляти територією населених пунктів через можливе замінування.

 Білозерка.info

“Мене найбільше розчулили діти, їхні щирі посмішки, їхні вітання “Слава Україні!”. Збираючись в дорогу, ми підготували понад сотню пакуночків з цукерками, печивом, фруктами і роздавали їх дітям. Ви не уявляєте, якою радістю це було для них, та і для нас також. І я просто раджу всім волонтерам, які будуть їхати на Херсонщину, обов’язково брати з собою гостинці для дітей!” – розповідає Людмила Прокопечко, голова Доброславської ТГ.

 Білозерка.info

Музичани щиро дякують Людмилі Ярославівні, всім жителям Доброславської громади та Всеукраїнській асоціації громад за підтримку та допомогу!
Гуманітарні вантажі продовжують надходити до Музиківської ТГ.
Висловлюємо глибоку вдячність кожному волонтеру, благодійному фонду та ініціативі, що не залишаєте жителів громади сам на сам із проблемами, які спричинили окупанти.

Підготувала Людмила Погрібна

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info