3.9 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Музиківська амбулаторія закликає ревакцинуватись від коронавірусу.

В Україні вже дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.
Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2.
Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною раніше була щеплена людина. Тим, хто отримали перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech рекомендовано ревакцинуватися Pfizer, а за її відсутності бустерну дозу можна зробити іншою вакциною, згідно з дозволеними в Україні схемами.
Наразі в Музиківській СТГ першу дозу отримали 1526 осіб, другу дозу – 1471 особа, а бустерну дозу – 3 осіб.
В амбулаторії доступні наступні вакцини AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer-BioNTech та CoronaVac / Sinovac Biotech. Всі наявні вакцини схвалені ВООЗ.
Отримати консультацію та записатись на вакцинацію можна за телефоном 067-81-91-789.
Бережіть себе та своїх близьких!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info