Музичани покращують свою українську мову у клубі “РІКА”

0
195

На території Музиківської громади діє розмовний інтеграційний клуб “РІКА”, який об’єднує всіх, хто прагне покращити свою українську мову.  Нещодавно, в рамках проєкту, учасники  відвідали зоопарк у Миколаєві.
Про це повідомила фасилітатор ГО “Десяте квітня” Тетяна Трибушна у Facebook.
Мандрівники дізнались більше про історію створення та роботу зоопарку. Заклад є одним із найстаріших зоопарків України, оскільки був відкритий ще 122 роки тому. Під час екскурсії діти та дорослі пригадали прислів’я та приказки про тварин та зіграли у “Крокодила”.
Також клуб провів конкурс на найкраще фото. Учасники “РІКИ” змогли більше попрактикуватись розмовляти українською.

“У звичайному житті частіше говорю “суржиком” чи на російській (так вже вийшло…). Зараз намагаюся перейти на українську, тому було корисним поспілкуватися на нейтральну тему, у неформальній обстановці… Зрозуміла, що роблю багато помилок і до ідеальної розмовної української мені ще далеко. Але старатимуся і у мене все вийде! Хотілося, аби ми частіше збиралися у такій гарній компанії! Дякую організаторам за таку зустріч!”, – поділилась своїми враженнями учасниця клубу Наталія.

Проєкт щодо діяльності інтеграційного розмовного клубу “РІКА” реалізується у межах партнерської угоди між громадською організацією “Десяте Квітня” та UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.

  • До бібліотек у Посад-Покровському та Благодатному Чорнобаївської громади благодійники привезли книжки. Волонтери громадської організації “PEN Ukraine” поспілкувались з місцевими мешканцями та відвідали заклади культури та бібліотеки.
  • Завдяки організації “Боротьба за свободу” діти з деокупованих громад Херсонщини отримали можливість відпочити за кордоном. В рамках мандрівки до Румунії, ментальне здоров’я відновлюють 67 дітей із Херсона, Дар’ївської, Чорнобаївської та Нововоронцовської громад. У сусідній країні для дітей організоване безкоштовне проживання та харчування, а також змістовне дозвілля.
  • Нещодавно в одному з населених пунктів Білозерської громади відбулося туристсько-спортивне свято для місцевих дітлахів. Організаторами заходу стали представники обласної влади, військові, правоохоронці та благодійники.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь