3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Музиківська ОТГ – приклад ефективного результату і успіхів реформи децентралізації

01 грудня 2017 р. у Східненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування Дня школи, присвяченого державному святу Гідності та Свободи. 
Захід проходив у теплій надзвичайно хвилюючій атмосфері у відремонтованому спортивному залі (який знаходився сім років у аварійному стані). Музиківський сільський голова Олександр Лейбзон у своєму виступі акцентував увагу на тому, що в об’єднаній громаді з’явилися нові можливості для ефективної роботи, зокрема в освітній, медичній галузях, приділяється увага дозвіллю (здійснюється капітальний ремонт Будинку культури), акцентував увагу на тому, що зросла активність мешканців сіл, які облаштовують дитячі майданчики, пишуть проекти, беруть активну участь у тренінгах, семінарах.
Музиківська громада розвивається. На її прикладі ми бачимо результат і успіхи реформи децентралізації. Адже за десять місяців з дня утворення громади у Східненській ЗОШ проведено роботи по укріпленню стін будівлі школи, облаштовано відмостку та цоколь, що врятувало приміщення від руйнування, здійснено поточний ремонт системи опалення, прокладено нову теплотрасу, відремонтовано газовий котел, встановлено твердопаливні котли, відремонтовано шкільний автобус, організовано безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій на 12,50 грн. вдень, здійснено капітальний ремонт спортивного залу. Загалом на потреби школи було витрачено більше 2,5 млн.грн.

    

 

За матеріалами Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info