6.7 C
Kherson
Вівторок, 28 Листопада, 2023

Останні новини

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування – спеціаліста І категорії з питань молодіжної політики сектору освіти та гуманітарного розвитку з посадовим окладом 4 000,00 грн.

Основними функціональними обов’язками є:

– залучення молоді до участі у громадському житті об’єднаної територіальної громади;        

– виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики у громаді;

– розвиток всебічних зв’язків молоді громади з молодіжними та іншими організаціями

нашої держави та інших держав;

–  координація роботи громадських організацій, молодіжних організацій, органів молодіжного самоврядування навчальних закладів, що діють на території об’єднаної територіальної громади в напрямку вирішення актуальних проблем молоді громади та ін.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Особи,які бажають взяти участь у конкурсах, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартки розміром 4х6 – 2 шт.; копії паспорта і документів про освіту з додатками; заповнюють електронну декларацію (згідно ЗУ «Про запобігання корупції»).

Документи подаються до 05 листопада 2018 року. Дата проведення конкурсу – 7 листопада 2018 року.

Додаткова інформація щодо вимоги до конкурсантів, основних функціональних обов’язків,розміру та умов оплати праці,перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу за телефоном: 56342 

джерело: Музиківська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info