6.4 C
Kherson
Четвер, 16 Березня, 2023

Останні новини

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

 Білозерка.info

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування – спеціаліста І категорії з питань молодіжної політики сектору освіти та гуманітарного розвитку з посадовим окладом 4 000,00 грн.

Основними функціональними обов’язками є:

– залучення молоді до участі у громадському житті об’єднаної територіальної громади;        

– виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики у громаді;

– розвиток всебічних зв’язків молоді громади з молодіжними та іншими організаціями

нашої держави та інших держав;

–  координація роботи громадських організацій, молодіжних організацій, органів молодіжного самоврядування навчальних закладів, що діють на території об’єднаної територіальної громади в напрямку вирішення актуальних проблем молоді громади та ін.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Особи,які бажають взяти участь у конкурсах, подають до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС); автобіографія; фотокартки розміром 4х6 – 2 шт.; копії паспорта і документів про освіту з додатками; заповнюють електронну декларацію (згідно ЗУ «Про запобігання корупції»).

Документи подаються до 05 листопада 2018 року. Дата проведення конкурсу – 7 листопада 2018 року.

Додаткова інформація щодо вимоги до конкурсантів, основних функціональних обов’язків,розміру та умов оплати праці,перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу за телефоном: 56342 

джерело: Музиківська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info