22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Начальника Фінансового відділу виконавчого комітету Музиківської сільської ради

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Начальника Фінансового відділу виконавчого комітету Музиківської сільської ради

Основні функціональні обов’язки:

 • Здійснює керівництво діяльністю Фінансового відділу, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у Фінансовому відділі.
 • Затверджує розпис доходів і видатків сільського бюджету на рік і тимчасовий розпис на відповідний період, забезпечує відповідність розпису сільського бюджету встановленим бюджетним призначенням.
 • Здійснює аналіз стану та тенденції розвитку фінансово-бюджетної сфери, ходу виконання програм та приймає відповідні рішення з питань, що стосуються компетенції Фінансового відділу.
 • Бере участь у розробленні програм, інших стратегічних документів, аналітичних матеріалів, розрахунків, показників, комплексних заходів, пропозицій, проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до повноважень Фінансового відділу. Вносить пропозиції щодо розгляду на сесіях сільської ради питань, що належать до компетенції Фінансового відділу та розробляє проєкти відповідних рішень.

Основні вимоги до конкурсантів:

вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою, навички роботи на ПК, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років

Умови оплати праці:  посадовий оклад – 7300 грн; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 21 Закону України “Про місцеве самоврядування”; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” 

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

 • Заяву на участь у конкурсі;
 • картку форми П-2ДС;
 • автобіографію;
 • копії документів про освіту;
 • копію паспорту, коду;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на посаду в електронному вигляді;
 • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Прийняття документів здійснюється з 13 листопада  2020  року до 14 грудня  2020 року  за адресою: вул. 40 років Перемоги 35 с. Музиківка, Херсонської області, тел.56-3-42; 56-3-18. Дата проведення конкурсу – 15 грудня 2020 року.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info