37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Музиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: завідувача КЗ «Східненський ясла-садок Білозерського району Херсонської області» на час декретної відпустки основного працівника.

 Функціональні обов’язки:

Організація навчально-виховного процесу у відповідності до вимог чинного законодавства про дошкільну освіту.

Здійснення загального управління діяльності закладу в усіх напрямах відповідно до його Статуту й законодавства України

Планування, координування і контроль роботи педагогічних та інших працівників закладу (в межах чинного законодавства України).

Кваліфікаційні вимоги: наявність громадянства України, вільне володіння державною мовою,  вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менше трьох років, а також організаторські здібності.

Умови оплати праці:  посадовий оклад – 4956 грн, а також надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіціентів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

  • Заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
  • картку форми П-2;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію паспорту, коду;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на посаду в електронному вигляді;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • перспективний план розвитку дошкільного навчального закладу на 3 роки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Прийняття документів здійснюється з 06 вересня  2019  року до 07 жовтня  2019 року  за адресою: вул. 40 років Перемоги 35 с. Музиківка, Херсонської області, тел.56-3-42; 56-3-18.

Дата проведення конкурсу – 08 жовтня 2019 року.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info