28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Музиківська сільська рада на програму соціального захисту населення виділила 200 тис. грн

 Білозерка.info

Вже традиційно на території Музиківської сільської ради діє програма соціального захисту населення. На 2018 рік з сільського бюджету виділено 200,0 тис. грн.

Основним завданням Програми є надання адресної підтримки найменш захищеним верствам населення – людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, найстаршим мешканцям, тяжкохворим, громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, ветеранам та ін.

Допомога надається за заявою, до якої додають копії паспорту, коду, акту обстеження, довідки, що підтверджує надзвичайні обставини або довідки про стан здоров’я, довідки про відкриття рахунку в банку. Заяви розглядаються постійною депутатською комісіює з питань охорони здоровя, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (голова – Stanislav Lukichov, після чого готується розпорядження сільського голови на виплату допомоги.

За перше півріччя було використано 42,0 тис.грн.

Джерело: Музиківська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info