38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Музиківська ОТГ отримала пропозиції до бюджету від громадян

В 2020 році ми вже традиційно збирали пропозиції до сільського бюджету. На жаль, через карантинні обмеження цього року не було вуличних акцій, зустрічей із активом сіл та молоддю. Всі пропозиції зібрані через Гугл-форму або передані особисто до сільської ради, повідомляє Музиківська ОТГ.

Пропозиції подало 25 людей:

з с.Загорянівка – 7 осіб,

з с Східне – 15 осіб,

з с. Музиківка – 2 особи,

з с. Мірошниківка – 1 особа.

21 особа скористалася Гугл-формою, 4 оформлено письмово.Загалом подано 42 пропозиції.

18 стосуються створення сучасного ігрового майданчику в КЗ «Східненський ясла-садок». Дякуємо, активу закладу за проведену інформаційну роботу щодо використання даного механізму участі громадян у процесі прийняття рішень.

3 пропозиції стосуються освітлення вулиць, але знаємо, що потреба у реконструкції системи освітлення набагато більша, особливо в Східному і Загорянівці.

5 пропозиції стосуються дорожньої інфраструктури: ремонту покриття, облаштування тротуарів, встановлення світлофору і т.д.

З приємного – дві ідеї вже реалізуються! По-перше, вже під час осінніх шкільних канікул організовано підвіз вихованців із с.Загорянівка до дитячого садочку (внесли зміни до Порядку використання шкільного автобуса). По-друге, дякуючи Музиківському підприємцю Гамлету Авдояну та адміністрації ліцею розпочався процес заміни зношених дошок оголошень.

Всі пропозиції буде розглянуто новим депутатським складом і по можливості враховано при формуванні бюджету на 2021 рік.

З реєстром зібраних пропозицій можна ознайомитися тут – https://muzykivskaotg.gov.ua/…/ckhdd26bjm1pl0763svy1xoz4

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info