27 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Музичани освітлять вулиці за рахунок партнерського підходу

 Білозерка.info

Проект музиківських активістів «Партнерське освітлення» отримав фінансування від Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання».

Кошти хоч не великі, трохи менше 15 тисяч гривень, але на важливу мету та апробацію партнерського підходу до вирішення сільських проблем.

За грант, кошти сільської ради та благодійні внески плануємо встановити більше 10 світильників з підключенням до електричної мережі конкретного користувача.

Отже, за електроенергію сплачуватиме власник домоволодіння, котрий погодився на співпрацю, а сільська рада зможе зекономлені кошти витрачати на розширення мережі освітлення. Спробуємо цю схему впровадити по вулицях Тваринників та Теплична, а потім розширити на інші не освітлені території нашої об’єднаної громади.

Марецька Ніна та Погрібна Людмила, менеджери проекту

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info