28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

«Можу вкрутити лампочку без драбини, але постійно набиваю гулі в транспорті»: Андрій Піскун – про плюси та мінуси високого зросту.

Як живеться людям високого зросту. Нам у цьому допоміг наш колега – футбольний журналіст Андрій Піскун, який «вимахав» аж … Втім, не будемо забігати наперед та спойлерити. Далі – його пряма мова.

«Я був завжди високий, починаючи з пелюшок. Зараз мій зріст сягає 200 см. Чесно кажучи, в рідній Білозерці я не зустрічав людей вищих за мене, але не виключаю, що вони є. У цьому матеріалі я хотів би розповісти про плюси і мінуси високого зросту, і про те, як високим людям живеться у цьому тлінному світі. Почнемо з плюсів.

Перевага у спорті. Особливо це стосується баскетболу. Хоч я і не професійний спортсмен, проте у дитинстві і юності успішно грав у баскетбол і волейбол у школі. Можу впевнено сказати, що високим хлопцям простіше в даних видах спорту і ми маємо перевагу.

Можу дістати речі з верхньої полиці і вкрутити лампочку без драбини. До речі, багато людей цим користується, але я не проти. Часто в АТБ мене просять дістати продукти з верхньої полиці. Бувало, що в магазинах просили вкрутити лампочку. Я не відмовляю. Повинен же мій зріст приносити користь суспільству. Виділяюсь із натовпу. Когось це може і бентежить, але тільки не мене. Мені подобається привертати увагу і ловити на собі чужі погляди, особливо жіночі.

Успіх у жінок. Будемо відверті, високі хлопці подобаються дівчатам більше, ніж низенькі. Я міг би цим користуватися, але не буду. Своє щастя я вже знайшов. У мене є прекрасна дружина та чудовий синочок. Кохана, до речі, теж спокусилася на мій зріст, але більш важливу роль у нашому знайомстві зіграв мій інтелект та почуття гумору.

Можу переступати через великі калюжі. Для людей маленького і середнього зросту велика калюжа може стати проблемою, аж до того, що її доведеться обходити по багнюці чи перестрибувати, ризикуючи впасти. Я ж можу спокійно її переступити, не змінюючи траєкторії руху, впевнено прямуючи далі.

Немає проблем у кінотеатрі та на концерті. Я можу вибрати будь-яке місце і ніхто попереду мені не заважатиме. Чого правда не скажеш про глядачів за моєю спиною, для яких я стаю справжньою перешкодою.

На всіх дивлюся зверху. Вважаю це перевагою. Можливо, тому що в мене висока самооцінка. Жартую. Коли постійно дивишся зверху вниз, часто затікає шия. Чудове почуття гумору. Не знаю, чи то справа у високому зрості, чи то притаманне мені з народження, чи набуте. Але оскільки матеріал стосується плюсів високого зросту, будемо вважати, що високі люди переважно веселі персонажі.

Загрозливий вигляд. Високі люди, особливо «накачані», виглядають дуже солідно. Відразу попереджаю, мене це не стосується. Я худий і відчуття загрози в оточуючих не викликаю.

Мінуси високого зросту. Про плюси поговорили, тепер час перейти до мінусів, куди ж без них. Вони, до речі, теж суттєві.

Проблема у громадському транспорті. Ви пробували коли-небудь їздити в маршрутках зі зростом 200 см. Ні? Отож бо. Коли я їду стоячи, постійно набиваю гулі об косяки. А якщо сиджу, коліна впираються в сидіння і поїздка перетворюється у суцільні муки. Звичайно, це стосується не всього транспорту, у нас є і комфортабельні автобуси, але переважна більшість – пригнічені сумні маршрутки.

Ноги звисають з ліжка. Цю проблему вдалося вирішити покупкою нового ліжка, проте раніше я постійно страждав з цього приводу на втіху кота, який був тільки радий пограти з моїми ногами.

Проблеми з одягом. Якщо підібрати взуття мені неважко, то похід в магазин за брюками і куртками перетворюється у справжнє випробування. На мій зріст дуже непросто знайти одяг. Деякі продавці говорили, що таке взагалі не шиють і намагалися продати мені джинси на розмір менше. От хитрюги!

Якщо ти високий і худий, то виглядаєш безглуздо. Це зараз я набрав вагу (95 кг), а в школі при такому зрості вона складала 65 кг. Можете уявити, як я виглядав і що чув на свою адресу від однолітків. Дрищ – найбільш безневинне слово. Інші слова вам краще не знати.

Високим людям потрібно більше їжі і води. Уявляєте, скільки треба їжі, щоб підтримувати двометровий організм? Скажу по секрету, дуже багато. А ціни зараз на продукти чималі. Однотипні питання. «Ти що «растішки» переїв?», «Баскетболом, мабуть, займаєшся?», «А який у тебе зріст?», «Ти вищий за Кличка?». І це лише мінімум з того, що я постійно чую при знайомстві. З приводу Кличка можу відповісти. Я зустрічався з Віталієм. Візуально ми з ним майже одного зросту, але насправді він на два сантиметра вищий (на фото здається, що я трохи вище Кличка, але це не так. У Віталія в той момент була травма і він накульгував).

Високим важче наростити м’язи. Я зіткнувся з цією проблемою, коли пішов до спортзалу. Було дуже важко набрати вагу. Допомогла лише білкова дієта та силові вправи.

Важко сховатися. Якщо невисокі люди можуть легко загубитися у натовпі, то мене буде видно у будь-якому місці, куди б я не пішов. Хіба що пересуватися навприсядки, але це незручно. Також я хороша мішень для снайпера.

Як бачите, переваг високого зросту більше, аніж недоліків. Можу впевнено сказати, що я задоволений своїми двома метрами. Більше було б уже занадто. У цій публікації я жодним чином не хотів образити людей низького зросту. Стаття носить жартівливий характер та заснована на особистому досвіді. Кожна людина індивідуальна, і це прекрасно. Головне – не зріст і вага, а людські якості. Пам’ятайте про це”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info