Можливості від ІСАР Єднання для громадських організацій Херсонщини і не тільки

0
192

ІСАР Єднання оголосило ряд грантових конкурсів різноманітного спрямування для громадських організацій. Зібрали для вас підбірку можливостей:

🟩Конкурс для ОГС, які працюють з ветеранами та членами сімей ветеранів.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на реалізацію заходів, які б покращили процеси реінтеграції ветеранів на рівні громади та сприяли готовності громад до прийому ветеранів у громаду.

Детальніше на сайті ІСАР Єднання: https://bit.ly/4bjd6RX

 

🟩Конкурс, спрямований на реалізацію заходів для надання психологічної підтримки ветеранам і їх родинам.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на покращення якості психологічних  сервісів, що надаються ветеранам та членам їх родин.

Деталі: https://bit.ly/3wdKsRS

 

🟩Покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на покращення якості сервісів, що надаються психологічними службами ДСНС та поліції для підтримки ментального здоров`я їх працівників, і постраждалого населення під час роботи на місцях події, а також для проведення психопрофілактичної роботи з особовим складом надавачів безпекових послуг.

 Деталі: https://bit.ly/485oL3Y

🟩Посилення соціальної згуртованості та активізації молоді у цільових громадах.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на підтримку проєктних ініціатив щодо застосування орієнтованого на громаду підходу для покращення соціальної згуртованості та активізації молоді.
Цільові громади Херсонської  області: Кочубеївська ТГ, Високопільська ТГ, Нововоронцовська ТГ, Станіславська ТГ, Білозерська ТГ, Чорнобаївська ТГ.

 Деталі: https://bit.ly/485PQUH

🟩Зміцнення громадської безпеки та посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах.
Мета цього грантового конкурсу спрямована на на підтримку проєктних ініціатив щодо застосування орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства.

  • Цільові громади Херсонської  області: Кочубеївська ТГ, Високопільська ТГ, Нововоронцовська ТГ, Станіславська ТГ, Білозерська ТГ, Чорнобаївська ТГ;

 Деталі: https://bit.ly/3HLy4ex

🟩Доступ до правосуддя у цільових громадах Донецької,  Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Сумської та Чернігівської областей.

Мета цього грантового конкурсу спрямована на поліпшення доступу до правосуддя (включаючи правову допомогу в контексті її розвитку та розширення інформації про шляхи її отримання) на окреслених цільових територіях.

Цільові громади Херсонської  області: Кочубеївська ТГ, Високопільська ТГ, Нововоронцовська ТГ, Станіславська ТГ, Білозерська ТГ, Чорнобаївська ТГ;

 Деталі: https://bit.ly/3uk9hv6

  • Можна отримати грантову підтримку від 5 000 до 30 000 доларів США.
  • Термін подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом

Читайте також на нашому сайті:

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь