37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Моя маленька НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

«Україна в моєму серці!» – саме під таким гаслом 23 серпня 2017р. малята Станіславського ДНЗ-ЦРД (дошкільний навчальний заклад – центр розвитку дитини) відзначали головний день для кожного справжнього українця, патріота своєї країни – День прапора та День Незалежності України. 

На території садочка яблуку не було де впасти, тому що програма святкування була дуже насиченою.

Це свято маленькі патріоти розпочали  віршами, піснями, українським народним флешмобом у вишиванках . Продовжили святкування розвагою «До України на іменини», де дітлахи залюбки веселилися з  Карлсоном. Справжнім сюрпризом для малят став виступ Зразкового дитячого танцювального колективу «Міріданс», які подарували дошкільнятам дві свої самі найяскравіші композиції. Завершенням урочистого святкового дійства стало задування свічок на іменинному пирогові, які задула сама наймолодша жителька садочка зі своєю мамою. У стінах садочка батьки разом зі своїми малюками захопилися  творчими майстер-класами, які залюбки провели педагоги Станіславського ДНЗ-ЦРД. Це було і виготовлення листівки до дня народження «Листівка на іменини»; сувенір своїми руками «Серце тобі дарую, моя  Україно», із захопленням прикрашали різними візерунками хатинку-оберіг із солоного тіста.

Під час проведення таких свят вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину – Україну, формують вже у ранньому віці свою громадську позицію, національну гідність.

За останні роки Україна й справді стала іншою,  вона змінюється. Якою ж наша країна буде завтра – залежить  від кожного з нас.  Необхідно  щодня  виховувати дітей в дусі патріотизму, займатись  своєю справою та робити свій вибір на завтра.  Хочеться , щоб Україна була в  серці кожного з нас. Тож давайте вірити в майбутнє !

Вікторія Лелеко

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info