20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Моружко Юлія з Чорнобаївки посіла ІІІ місце у стрільбі серед дівчат в обласному турнірі «Гартуй джура, козацьку силу волі»

 Білозерка.info

З 23 по 24 лютого 2019 року у м.Нова Каховка на базі Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків «Джура» «Гартуй джура, козацьку силу волі».

Рої 22 освітніх закладів з Херсонської області змагались у різних військово-прикладних видах спорту: «Впоряд», «Влучний стрілець», «Комплексна силова вправа», «Смуга перешкод», «Перетягування линви».

Дуже приємно, що організатор турніру комунальний заклад «Центр туристично-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради запросили у склад суддівства методиста комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» Маліновську Оксану Олександрівну.

Білозерський район гідно представив рій Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Булава» у складі 9 учнів та 2 керівників. У запеклій та чесній боротьбі із суперниками команда посіла 10 місце. В окремих змаганнях зайняли: «Впоряд» – 4 місце, «Влучний стрілець» – 5 місце. Гарний результат показала учениця 8 класу Моружко Юлія, яка посіла ІІІ місце у стрільбі серед дівчат.

Вітаємо команду із вдалим дебютом у обласному турнірі та бажаємо у подальшому гарних результатів та високих досягнень у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дякуємо директору Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Луценку Анатолію Григоровичу та керівникам команди  Маркіну Юрію Анатолійовичу, Уманцю Олексію Миколайовичу за гарну підготовку команди до участі у турнірі!!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info