28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Молодь з Білозерської громади запрошують до участі у проєкті «Дівчата цифрової епохи»

Підлітків та молодь Білозерської громади запрошують до участі у пілотному проєкті «Дівчата цифрової епохи», що реалізується програмою «Мріємо та діємо», яку в Україні впроваджує міжнародна некомерційна організація IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
У нашій громаді партнером цієї програми є Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.

«Дівчата цифрової епохи» – це безкоштовний інтенсивний двохмісячний курс навчання, наставництва та мережування. Його мета – надати молодим дівчатам сучасні навички IT та роботи з даними, а також показати моделі жіночого лідерства, щоб підвищити шанси на гідну роботу й успішну кар’єру, а також посилити їхній потенціал долучатися до розвитку громади.

Навчальні зустрічі будуть проходити на базі однієї з білозерських шкіл 2-3 рази на тиждень впродовж двох місяців.

Проєкт орієнтований на дівчат віком 15–19 років, які завдяки участі у навчанні, крім знань у цифровій сфері, зможуть розвити такі компетенції:
– підприємницьке мислення,
– адаптивність,
– співпраця,
– лідерство та соціальний вплив,
– інклюзивність,
– медіа та інформаційна грамотність.

Якщо тобі цікаво розвиватися, запрошуємо взяти участь у настановчій зустрічі 18 січня 2022р. в Білозерці. Для цього необхідно заповнити коротеньку форму за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZBpx7ui-H6BGUlPYvPjJrmR75ucYVbr5fGSaAZdlWaGid-Q/viewform 

Зареєстрованим учасницям буде повідомлено час та місце зустрічі.

Подробиці можна дізнатися у Петренко Елли (тел. 095 087 48 60)

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info