Молодь Музиківської громади запрошують проголосувати за ідеї молодіжних ініціатив

0
50

У Музиківській СТГ розпочалось онлайн-опитування місцевих мешканців стосовно концепцій молодіжних проектів. Воно триватиме впродовж двох тижнів – з 10 по 25 липня.
Про це повідомила Музиківська СВА у Facebook.
Музиківська громада планує реалізувати молодіжну ініціативу у межах Проекту “Голос місцевого самоврядування” за підтримки програми USAID “DOBRE”. Для цього треба провести голосування серед молоді щодо того, який проект наразі актуально втілити у життя.
Взяти участь у голосуванні можуть місцеві мешканці віком від 14 до 35 років. У опитуванні треба вибрати одну із 5 концепцій, що створила активна молодь Музиківської громади:

1. Облаштування спортивного майданчика у центрі села новими вуличними тренажерами.
2. Створення локації-магніту для відпочинку з рамкою з розпилювачем води, сонячною батареєю, альтанками, лавочками, фотозоною, арт-об’єктом.
3. Нові спортивні можливості на базі Музиківського ліцею: зробити футбольний майданчик, лавочки для глядачів, газон.
4. Облаштувати території для відпочинку, що передбачає закупівлю намету, альтанок, сміттєвих баків, мангалів, столів, лавочок, гамаків; встановлення пісочниці та гойдалки для дітей.
5. Дитячий майданчик на вулиці В. Карла з гойдалкою, гіркою, пісочницею, каруселлю, бізі-бордом, лавочками, сміттєвими баками, наметом від сонця.
Після того, як опитування завершиться, буде складено рейтинг найкращих ідей. Список опублікують на ресурсах місцевого самоврядування та сторінках ГО “ГЦ “Нова Генерація”.
Додаткову інформацію про конкурс надають за телефоном 0731935060 (Євгеній Шатілов, консультант з молодіжної роботи). Пройти опитування можна за посиланням.

Фото ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь