Мобільний центр допомоги врятованим працює у громадах Херсонщини

0
129

У січні 2023 року мобільний Центр допомоги врятованим відкрився у Херсоні. Нещодавно заклад отримав від благодійників новий автомобіль, завдяки якому спеціалісти надаватимуть допомогу мешканцям області.

Про це повідомив у Facebook керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Щодня Херсонщина потерпає від російських ударів. Люди, які пережили, або ж переживають, жахи війни, потребують турботи та соціальної підтримки. Для них у регіоні працюватиме мобільний центр допомоги врятованим”.

За словами Прокудіна, спецавтомобіль повністю обладнаний для проведення юридичних, психологічних, інформаційних і соціальних консультацій. Це надасть можливість допомагати людям у найвіддаленіших громадах Херсонщини.
Як каже менеджерка мобільного Центру Ганна Коршун-Самчук, автомобіль облаштовано генератором і “Cтарлінком”, тож він може працювати у будь-яких умовах. Консультації надаватимуть переселенцям, людям, які виїхали із зони бойових дій чи з окупованих територій, та всім, хто потребує підтримки. Допомога надається конфіденційно та безоплатно.

Ця важлива ініціатива реалізована ГО “Успішна жінка” та Фондом ООН у галузі народонаселення України завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з місцевою владою.

 

Фото Херсонської ОВА та ХОЦ “Успішна жінка”

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь