30 C
Kherson
Середа, 19 Червня, 2024

Останні новини

Мобільні програми, які стануть у нагоді під час війни

Війна не зупинила Україну у прагненні активно розвивати нові технології та продовжувати діджиталізацію країни. З 24 лютого створено багато корисних мобільних додатків, які допомагають вирішити нагальні питання українців під час воєнного стану. У нагоді вам можуть стати наступні програми:

 

Дія

Офіційний додаток держави був створений для спрощення роботи з документами. У ньому відображаються ID-картки та біометричні закордонні паспорти, посвідчення водія та техпаспорт, карта платника податків, внутрішній та зовнішній COVID-сертифікати тощо. За допомогою програми можна оформити статус внутрішньо переміщеної особи, фінансову допомогу на банківську картку єПідтримка, допомогу переселенцям, відкрити або закрити ФОП, а також дивитися телевізор і слухати радіо.

 

Повітряна тривога

Програма створена для сповіщення про повітряну тривогу у вибраному вами місті чи області. Повідомлення про загрозу та необхідність пройти в укриття надходять навіть коли смартфон перебуває у беззвучному режимі.

 

MineFree

Мета програми – підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухонебезпечних пристроїв. У додатку можна переглянути карту небезпечних територій, отримати оповіщення у разі наближення до небезпечного об’єкту, повідомити про виявлення боєприпасів на небезпечній території.

 

TacticMedAid

У цій програмі описаний алгоритми надання першої медичної допомоги, як для військових, так і для цивільних. У додатку роз’яснюється, як діяти, якщо людина поруч із вами перебуває у шоковому стані, знепритомніла, отримала опіки чи важкі травми.

 

Перша мобільна допомога – МФЧХ та ПП

Ще один корисний додаток у сфері охорони здоров’я, оснований на програмі першої допомоги, розробленої Британським Червоним Хрестом. Тут ви знайдете наукові відео та анімацію, номери телефонів екстрених служб, покрокові інструкції надання першої медичної допомоги. До речі, програма працює без доступу інтернету.

 

Helsi

За допомогою цього медичного сервісу ви можете отримати безкоштовні онлайн-консультації, навіть якщо звертаєтеся за допомогою до лікарів приватних медичних закладів. При цьому вам не потрібна декларація з лікарем чи направлення до фахівця. Записатися можна до будь-якого лікаря, незалежно від місця вашого розташування.

 

 Доступні ліки

Ця програма містить інформацію щодо карт всіх аптек, які працюють під час війни та надають «доступні ліки» за урядовою програмою. Перед тим як вирушати до аптеки, ви можете знайти її номер у додатку, зателефонувати і дізнатися наявність того чи іншого препарату. Сам телефонний дзвінок можна безкоштовно здійснити у цій же програмі.

 

Bachu

Якщо вам цікава інформація про пересування російських військ та техніки, а також ви хочете допомогти нашим військовим, встановіть на мобільний цей додаток. Він працює навіть без інтернету і дозволяє створити повідомлення, яке автоматично відправиться на офіційний чат-бот СБУ тільки-но з’явиться зв’язок.

 

Zrada

Не хочете фінансувати окупантів – завантажуйте на телефон програму Zrada, яка допомагає розрізнити товари вітчизняних підприємств; товари підприємств, які продовжують працювати на російському ринку; товари, які виробляються в РФ.

 

Easy Way

Додаток призначений для відстеження в режимі реального часу розкладу маршрутів наземного транспорту: автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршруток, електричок тощо. З допомогою програми можна вибудовувати маршрут з однієї точки в іншу і дізнаватися, скільки коштуватиме дорога і скільки вона займе часу. Додаток також відображає рух транспорту у Болгарії, Хорватії, Молдові та Польщі.

 

Bla Bla Car

Цей відомий додаток допоможе вам знайти собі супутників або автобуси для подорожі, також зекономити на поїздці. Крім того, якщо у вас є бажання і можливість можна стати волонтером та безкоштовно розвозити людей у ​​безпечні місця.

TravelPost

Додаток корисний для мешканців населених пунктів, де відділення пошти зараз не працює. За аналогією Bla Bla Car у програмі можна знайти водія, який їхатиме в бажану точку і готовий надати послуги кур’єра. Якщо ж ви самі хочете допомогти доставити посилку іншим, відкривайте відповідний перелік запитів у додатку і оформлюйте замовлення. До речі, надсилати посилки можна і за кордон.

 

GeoZilla

Ця програма повідомляє про точне місцезнаходження твоєї родини. У додатку є приватний чат для обміну зображеннями та відео, а також функція повідомлення про рівень заряду акумулятора на пристрої родича.

 

Користуйтеся сучасними технологіями і в той же час не забувайте про необхідність бути готовим до надзвичайних ситуацій, пов’язаних із відсутністю електроенергії.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info