Мобільна бригада хабу Білозерської громади відвідала 5 населених пунктів

0
177

У березні в Білозерській громаді відкрився сільський хаб., який відвідало 450 місцевих мешканців. Протягом минулого місяця мобільна бригада хабу здійснила виїзди до 5 населених пунктів громади  – Білозерки, Зорівки, Миролюбівки, Знам’янки та Черешеньок.
Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.
Культурний простір, який надає психосоціальну допомогу, працює в укритті. Сільський хаб відвідують і місцеві жителі, і сім’ї ВПО.

“Неймовірне відчуття, коли ти заходиш у двір, і бачиш, як важко живуть люди, але ці родини ще знаходять в собі сили та енергію власноруч наліпити цілий таз чи дитячу ванночку вареників і майже щодня передавати це українським захисникам. Ми надаємо їм гуманітарну допомогу, а вони тим часом останнє від себе відривають та передають нашим хлопцям – за один раз 1200 вареників. Чоловіки своїми руками роблять дитячі майданчики та обладнання для дитячих розваг на свіжому повітрі”, – повідомила адміністраторка хабу Марина.

У безпечному просторі діти можуть працювати з психологом та соцпрацівником і соціалізуватись. Малечу залучають до спілкування, ігор та різних активностей.
У Знам’янці, наприклад, є потужна волейбольна команда, і більшість жителів села займаються цим видом спорту. Тому працівники хабу встановили у селі волейбольну сітку на спортивному майданчику.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь