На Білозерщині родини з маленькими дітьми отримали продукти та засоби гігієни від благодійників

0
188

Нещодавно Товариство Червоного Хреста України надало родинам з малюками харчові та гігієнічні набори. Пакунки отримали діти до 3 років.

Про цю та іншу допомогу сім’ям Білозерщини розповів нашому виданню начальник управління освіти, молоді, культури та спорту Білозерської селищної ради Олександр Василенко.

“Червоний Хрест нам дуже часто допомагав і до цього: дітям видавали спеціальні набори з рюкзаками, канцелярією, іграшками. А у Миролюбівському старостаті ЧХУ відкрив хаб в укритті, наразі триває програма роботи цього закладу. А після її закінчення громаді залишиться обладнання, як, наприклад, мультимедійний проєктор, фліп-чарти, які можна буде використовувати для занять”.

Після деокупації дітей також підтримували такі організації, як ЮНІСЕФ, Save the Children, Білозерський центр регіонального розвитку, ГО “Маяк Відродження” та “Успішна жінка”. Дарували те, чого потребували – канцелярія, ігри, солодкі подарунки, ґаджети тощо.

“Завдяки благодійникам ми змогли повністю забезпечити школярів Білозерської громади, навіть тих, хто виїхав, але залишився вчитися у наших навчальних закладах, планшетами і ноутбуками для участі в учбовому процесі”, – повідомив Олександр Василенко.

Попри онлайн-навчання, у громаді намагаються згуртувати школярів спільними заходами. Так до Дня захисту дітей  Білозерський ліцей ім. Б. Хмельницького проведе онлайн-майстерку “Солодкі миттєвості дитинства”. Вчителька буде готувати у себе вдома смачні панкейки, а діти зможуть спостерігати за процесом та приєднатися до нього онлайн.

 

Фото: Білозерська СВА

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь