21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Місячник благоустрою у Надеждівці, Зорівці і Знам’янці

 Білозерка.info

У квітні кожний господар у Надеждівці, Зорівці і Знам’янці намагається навести лад біля свого двору. Не став винятком і цей рік. На минулому тижні надеждівці активно долучилися ще й до ініційованої губернатором А.А.Гордєєвим акції «Чистий четвер».

За допомогою учнів та вчителів нашої школи Т.О.Піскун, Н.О.Івченко, М.Б.Лугової прибрано 4 гектари парку біля села, під керівництвом вчителя праці В.Б.Кудіна та інспектора І.С.Кухарського діти визбирали скло і каміння на березі водойми, фермерське господарство «Гея» (О.В.Вашина) організувало вивезення непотебу, працівники ясел-садка, сільської ради, будинку культури прибрали навколо кладовища, Л.Ф.Кавун, О.М.Рева, Л.Л.Скиданова, О.В.Юрків, М.О.Муха, В.М.Бабій вибілили плити. Фермер О.В.Стеценко завіз воду до басейну. Прибрали купи сміття, бібліотекар Л.І.Андрійчук пофарбувала хрест жертвам Голодомору, І.Д.Бринько та В.К.Маркова побілили дерева в парку та зупинку, висадили перед сільською радою троянди. В яслах-садку, школі діти, вчителі, працівники теж висадили дерева. Завдяки Г.В.Маханьку, О.М.Крецулу, Ю.В.Петренко, І.С.Кухарському, В.В.Михайлюку закінчили огороджувати стадіон. Н.О.Пилипенко та І.Д.Бринько впорядкували могилу розстріляних односельців біля Зорівки (Кагановичів).

За підтримки фермера Д.В.Стеценко придбали меморіальний хрест, який встановили батько і син О.А. і М.О.Лимарі, О.О.Копечук, С.О.Булатов, П.П.Крищук, А.П.Торопенко, Л.Зубок, М.Большевський, С.Коростеленко, О.Карпінський, також хлопці підправили і перекрили зупинку в центрі села. А.В.Пономаренко та О.М.Крецул виготовили гойдалки для дітей. Л.І.Дзядевич, Л.П.Равлюк, Т.Г.Вдовиченко і Н.Гайдамащук підфарбували та побілили церкву, В.Філюк та К.Коляда обкопали дерева. О.М.Крецул й І.С.Кухарський замінили потрісканий шифер.

Місячник благоустрою триває. Дякую односельцям, які працюють над озелененням і чистотою села.

Олександр Івченко, сільський голова

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info