6.4 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Міцне коріння – цвіт рясний

Минула субота стала незвичайним вихідним для правдинської громади. Саме в цей день місцеві відзначали 170-річчя села. Урочистості з нагоди поважної дати відбулися у сільському будинку культури. Протягом чотирьох годин правдинці приймали вітання від керівників і артистів. 

Сценарій свята побудували на розповіді про історію і сучасне життя Правдиного, творчих номерах художньої самодіяльності, вітаннях і нагородженнях. З роллю ведучих на відмінно впоралися Світлана Стрілецька, Олена Бунзила і Наталія Савицька.

Зі щирими словами привітань до громади звернулася Правдинський сільський голова Любов Василівна Шевченко. Подяками, квітами і подарунками від сільської ради вона відзначила працівників соціальної сфери, комунальних закладів, ветеранів педагогічної праці, листонош, приватних підприємців, фермерів – тих, хто працює на благо громади. На святі згадали про найстарших жителів села та подружні пари, які відсвяткували ювілейні річниці шлюбу. Зокрема, піввіку разом прожили родини Григорія Яковича і Валентини Олександрівни Плохотніченків, Анатолія Івановича і Марії Петрівни Білих, Анатолія Єгоровича і Марії Миколаївни Асєєвих, Михайла Єгоровича і Марії Тимофіївни Мартиненків. Також на святі привітали шість родин, в яких у 2016 році народилися сини і донечки. Двадцятьом господам до ювілею села присвоєно звання «Двір зразкового порядку». 

Слова глибокої вдячності пролунали на адресу захисників, які взяли участь в АТО і продовжують нести військову службу сьогодні. З високою нагородою «Медаль Захисника Вітчизни» привітали Олександра Уродливця. Дев’ятнадцятьом учасникам АТО від сільської ради вручили квитанції на річну передплату на районну газету «Придніпровська зірка». Згадали на святі і про місцеві таланти – майстрів пера і рукодільниць, роботи яких розмістили на виставці у будинку культури. Крім того, відзначили футбольну команду «Цареводар» на чолі з Віталієм Кавуном.

З ювілейною датою сільську громаду привітав настоятель храму Архангела Михаїла отець Андрій. Зворушливий музичний дарунок односельцям презентувала працівниця Правдинської школи Лідія Поплавська. Надзвичайно щирими були номери вихованців дитячого садочка і школярів. Кожний виступ учасників художньої самодіяльності – від малечі до людей поважного віку – був пронизаний любов’ю до рідного села і самого життя.

Вітання цього дня отримали і працівники сільського господарства, професійне свято яких відзначали разом з Днем села. Завершився захід святковою лотереєю, головний приз якої отримала Сніжана Димчук. 

Міцне коріння перших поселенців Цареводару дало рясний цвіт. Тож нехай історія села продовжується новими радісними подіями, подальшою розбудовою Правдиного, покращенням добробуту людей і новими звершеннями молоді! Вона – той цвіт рясний, що дасть плоди життя для кращого майбутнього країни… 

P.S. Правдинська сільська рада висловлює щиру подяку за фінансову підтримку свята подружжю Джижевських (ф/г «Таврія») і голові ТОВ «Вікол-Експо» В.А.Нікітенку.

Найстарша жителька Правдиного – надзвичайно добра і працелюбна жінка Ніна Станіславівна Супрун. Народилася вона у 1924 році в селі Цареводар. У родині було дев’ятеро дітей. Коли дівчинці виповнилося шість років, померла мама, а через сім років заарештували тата. Все своє життя Ніна Станіславівна працювала в рідному селі, виховала п’ятеро дітей, має дев’ять онуків, тринадцять правнуків і двох праправнуків. Тож сьогодні старенька оточена любов’ю великої родини.

Наталія Свирида, “Придніпровська зірка”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info