Мешканку Станіслава, яка брала участь у псевдореферендумі, засудили до 5 років в’язниці

0
115

5 років за гратами проведе мешканка Станіслава. Жінка понесе покарання за участь у превдореферендумі під час окупації громади.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська обласна прокуратура.

З 23 по 27 вересня 2022 року зрадниця ходила по домівках місцевих мешканців із бюлетенями та урною, закликаючи долучитися до незаконного голосування.

Вела облік громадян за списком, а мешканців, які не хотіли брати участь, запевняла про позитивні зміни у житті під керівництвом російської влади.

Колаборантці призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Також жінку позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом, строком на 10 років.

До набрання вироком суду законної сили жінка перебуватиме під вартою.

На розгляд суду винесено справу щодо двох псевдопосадовців окупаційної “служби з надзвичайних ситуацій” Херсонської області. Так званий “начальник” організував роботу незаконного органу, закликав рятувальників до співпраці, передав спецтехніку і спорядження ДСНС російським окупантам.

Другий очолив “юридичний відділ”, готував розпорядчі документи, проводив інвентаризацію та приймав працівників на роботу. Обох звинувачують у колабораціонізмі. Зрадникам загрожує до 10 років ув’язнення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь