Мешканцям зруйнованого Посад-Покровського обладнують тимчасове житло

0
72

У Посад-Покровському благодійники встановлюють модульні будинки. Тимчасове житло обладнують для тих, хто залишився без даху над головою.
Про це повідомили у Чорнобаївській сільській військовій адміністрації.

Перший такий будинок встановлено на подвір’ї сім’ї Таточенків.
«П’ятеро добровольців з села Посад-Покровське пройшли навчання по збору та встановленню конструкцій. Із 6 по 17 березня щоденно в село заїжджало 20 фур з комплектуючими. 18 березня 2023 року розпочалися роботи по встановленню першого мобільного будиночку. Конструкції будуть встановлюватися на власних присадибних земельних ділянках громадян для індивідуального проживання на період відновлення пошкодженого майна», – ідеться у повідомленні Чорнобаївської СВА.
Конструкція мобільних будинків складається з основної сталевої рами та збірних панелей на даху і з боків. Ці будиночки компактні, універсальні та зручні в зборці – їх можна використовувати багаторазово та в різних ситуаціях. Тобто за потреби вони можуть бути застосовані як спільні кухні, дитячі зони чи медичні кабінети тощо. Конструкції дозволяють їхнє об’єднання в більші модулі.
«Кожна конструкція відповідає нормам міжнародних гуманітарних стандартів з надзвичайних ситуацій і має площу 17,5 кв. метрів, розрахована на 4-5 осіб. До мобільного будинку надається підлога (дерев’яні палети), 5 ліжок з матрацами та постільною білизною, а також електричний обігрівач», – зазначає СВА.
Орієнтовний час зборки такого модульного будинку складає 4 години із залученням 4-5 осіб. Будинки можуть бути покращені й адаптовані як для теплих, так і для холодних погодних умов за допомогою додаткових ізоляційних матеріалів. В умовах нашої зими вони потребують додаткового утеплення та дообладнання обігрівачем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь