Мешканцям Станіслава видали 100 будівельних наборів

0
139

До Станіславської громади привезли гуманітарну допомогу у вигляді будівельних наборів. Благодійники доставили 100 ремонтних комплектів.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Допомога передбачена для жителів Станіслава, чиї домівки були пошкоджені через влучання ворожих снарядів. Будівельні набори привезли волонтери гуманітарної місії “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.


У наборах знаходяться матеріали, за допомогою яких можна провести першочергові ремонтні роботи.

  •  4 листопада жителям деокупованих громад Херсонщини передали допомогу від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів. Люди отримали 934 продуктові набори, 11011 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів, 4444 літри питної води. Також місцевим мешканцям видали ОСБ-листи, плівку для вікон та 12 кг корму для тварин.
  • До Чорнобаївської громади доставили гуманітарний вантаж. У ньому – питна вода, консервація, предмети особистої гігієни, гумові чоботи, човни, ємності для зберігання води, сміттєві баки, бензопили, інструмент та інвентар для благоустрою тощо. Також громада отримала 2 установки для очищення води.
  • На Херсонщині триває евакуація родин із дітьми, які проживають у зоні підвищеної небезпеки. З 24-го жовтня з області вдалося вивезти 345 неповнолітніх разом із їхніми родинами, серед них і сім’ї з Білозерщини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь