Мешканцям Посад-Покровського презентували план відновлення села

0
85

Представники проєктної організації ТОВ “Архіматика” та Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури презентували план відбудови Посад-Покровського. Місцевим жителям запропонували три варіанти відновлення приватних будинків.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


Внаслідок повномасштабного вторгнення росії Посад-Покровське зазнало нищівних руйнувань. У населеному пункті пошкоджено або повністю знищено майже всі домівки, школу, дитсадок, будинок культури, магазини, аптеки та іншу соціальну інфраструктура.
Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України, відновлювати Посад-Покровське будуть комплексно, на основі сучасного планування та повної трансформації населеного пункту. При проєктуванні та виконанні робіт, у першу чергу, будуть враховуватися побажання та пропозиції саме власників будинків.
Також у селі тривають аварійно-ремонтні роботи пошкоджених мереж. 5 травня до Посад-Покровського подали напругу – зі світло близько 40% абонентів.
Спеціалісти Чорнобаївської сільської ради отримали можливість і пройшли навчання в «Школі проєктного менеджменту для місцевого самоврядування», яку проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). В результаті навчання, чорнобаївці розробили проєкт щодо будівництва станції сортування сміття. За попередніми розрахунками, сортувальна станція окупить себе через 10-12 років.

Останнім часом ворог посилив обстріли Дніпровського, Кізомису та Велетенського, що входять до складу Білозерської територіальної громади. У зв’язку із підвищенням рівня небезпеки Білозерська СВА організувала евакуацію мешканців прибережних населених пунктів громади, яка продовжується і зараз. Наразі звідти евакуйовано 260 осіб, зокрема 60 дітей. Станом на 5 травня у Дніпровському та Кізомиському старостатах залишилося близько 600 осіб. Люди щодня наражають себе на небезпеку, не дивлячись на те, що представники влади та правоохоронці намагаються переконати їх подбати про власне життя та виїхати у більш безпечні місця.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь