Мешканцям Херсонщини надають безоплатні психологічні, юридичні та соціальні консультації

0
207

Жителі Херсонщини можуть безкоштовно отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Відповідні послуги надають спеціалісти Інтегрованого центру комплексної підтримки Brave&Safe Platform.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Центр діє у Херсоні з вересня 2023 року. Заклад почав працювати завдяки проєкту “Право на здоров’я”. Ініціативу підтримав Офіс Першої Леді України Олени Зеленської та Всесвітня організація охорони здоров’я у Херсоні.
Brave&Safe Platform працює на базі лікарні в обласному центрі. Підтримку тут можуть отримати ВПО та особи, які постраждали внаслідок повномасштабної війни або гендерного насильства. Консультації в центрі надають сімейний лікар, дитячий і дорослий психологи, соціальний працівник та юрист.
Допомогу у центрі отримали вже близько двох тисяч людей. Фахівці проводять виїзні прийоми та онлайн-консультації.
Звернутись до Інтегрованого центру комплексної підтримки Brave&Safe Platform можна за телефонами: +38 066 795 23 67, +38 099 349 10 59, +38 050 577 60 12.

  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 182 продуктових набори, 3000 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 12 096 літрів питної води. Також людям передали 4700 LED- лампочок та 60 буржуйок.
  • Фахівці міжнародної організації “Лікарі без кордонів” відвідали Східне Музиківської громади та Інгулець і Чайкине Дар’ївської громади. Люди отримали психологічну допомогу, а також амбулаторні консультації від терапевта, гінеколога та промоутера зі здоров’я.
  • Вища рада правосуддя знову перенесла дату відновлення роботи Білозерського районного суду. Цього разу – на 1 лютого 2024 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь