Мешканцям Федорівки привезли непродовольчу допомогу

0
386

Волонтери місії “Проліска” доставили гуманітарну допомогу мешканцям Федорівки Дар’ївської громади.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Телеграмі.

Команда гуманітарного центру привезла мешканцям населеного пункту найнеобхідніше – матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, рушники, ліхтарі на сонячних батареях та гігієнічні набори.

Непродовольчу допомогу отримали 117 жителів Федорівки.

Також волонтери гуманітарної місії “Проліска” надали будівельні набори мешканцям Центрального та Дніпровського районів міста, чиї оселі були пошкоджені внаслідок чергової ворожої атаки.

Підтримка жителів звільненої частини Херсонщини стала можливою завдяки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

  • Німецькі благодійники передали наплічники військовим медикам з підрозділу тероборони Херсонщини, які виконують завдання на південному напрямку, зокрема, й на лівобережжі Херсонщини.
  • Станіславська сільська рада виділила з місцевого бюджету три мільйона гривень на придбання шиферу. Будматеріали призначені для ремонту житла, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.
  • Благодійники привезли будівельні матеріали для мешканців Дар’ївської громади. Міжнародна організація з міграції (МОМ) доставила до населених пунктів металопрофіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь