Мешканцям Білозерської громади доставили продукти від ХОКАРС

0
192

Білозерська громада отримала черговий гуманітарний вантаж. Місцевим мешканцям доставили продуктові набори від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


Окрім продуктів харчування, до звільнених громад Херсонщини, в яких наразі відсутнє централізоване водопостачання, постійно привозять питну воду.

  • 3 вересня мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 774 продуктових наборів, 2080 буханок хліба та 7695 літрів питної води. Також людям передали 20 метрів плівки та брус.
  • До Музиківської громади надійшли 115 наборів інструментів, 5 бензопил, 2 установки Керхер для мийки, 50 кілограмів зварювальних електродів, біг-беги та мішки, миючі засоби, продукти харчування, корм для тварин, респіратори, гумові чоботи, пакети для сміття. Також мешканці Східного, Загорянівки та Шкуринівки отримали 12 тонн питної води.
  • В рамках обласної програми підтримки сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2021-2025 роки відповідній категорії населення передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги. Документи для оформлення допомоги приймає управління соціальної політики Херсонської районної державної адміністрації за адресою: смт Білозерка, вул. Свободи, 89 (каб. №13).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь