Мешканця Білозерської громади разом із “колегою”, яка підтримувала росію, взяли під варту

0
699

46-річного жителя Білозерської громади підозрюють у колабораціонізмі. Чоловік допомагав російським окупантам у проведенні “референдуму” щодо анексії Херсонщини. Таку ж підозру вручили і його 46-річній “колезі” з Милівської громади.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура у Telegram.


У вересні 2022 року фігуранти справи стали членами “дільничних виборчих комісій”, створених росіянами. Підозрювані проводили подомовий обхід із урнами для “голосування”. Жінка діяла на території Милівської селищної ради, а чоловік – у Білозерці та Томиній Балці.
Також фігуранти справи заохочували місцевих поставити у бюлетенях “правильні” відмітки.
Підозрюваних затримали та тримають під вартою. Їм вручили підозру у ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційній діяльності.

  • Депутата Білозерської селищної ради судитимуть за привласнення коштів, виділених на ремонт системи водопостачання у Томиній Балці. Обвинувачений був уповноваженою особою підрядної організації. Чоловік підписував акти виконаних робіт, які насправді у повному обсязі не виконувались.
  • 30-річна жителька Микільського працювала у створеному росіянами “управлении службы исполнения наказаний по Херсонской области (УСИН)”. Їй вручили підозру у колабораційній діяльності. Жінка слідкувала за дотриманням режиму незаконно ув’язнених.
  • Голову окупаційної адміністрації Комишан підозрюють у колабораційній діяльності. Зрадник допомагав проводити псевдореферендум у Комишанах, Зимівнику, Благовіщенському та Приозерному. Він заохочував мешканців Комишан “правильно” проголосувати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь