Мешканців Херсонщини закликають вступити до тероборони

0
510

Командування територіальної оборони Херсона пропонує жителям області долучитись до захисту регіону.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Батальйон територіальної оборони дислокується у Херсоні. Бійці ТрО кожен місяць отримують зарплатню від 20 тис. грн. Рівень оплати залежить від звання і посади. Також передбачена гарантована додаткова грошова винагорода (премія) у розмірі 30 тис. грн.
Захисники, які служать у територіальній обороні, отримують статус учасника бойових дій. Він дає такі пільги на безкоштовний проїзд у муніципальному та приміському  транспорті, половину вартості проїзду на далекі відстані та 50% оплати за житлово-комунальні платежі тощо.
Бійці за рік отримують 2 відпустки, кожна з яких – по 15 днів, із збереженням грошового забезпечення. Також усіх захисників у ТрО Херсон забезпечують повним обмундируванням та триразовим харчуванням.
Усі, хто бажає вступити до батальйону, можуть звернутися до представників рекрутингової групи за цими телефонами: (095) 750-62-60 (Оксана Михайлівна), (099) 544-16-72 (Михайло Юрійович).

  • Сім’ї захисників можуть отримати пільги та виплати від держави. Підйомну допомогу надають військовим (які проходять службу за контрактом, перебувають на кадровій службі чи за призовом), що переїжджають до іншого населеного пункту через службу. Родини воїнів отримують виплати для проходження оздоровлення.
  • Дар’ївській громаді передали пожежне авто. Машину привезли з німецького міста Зіндельфіген, в рамках проекту Cities 4 Cities | United 4 Ukraine.
  • Бійці ТрО на Херсонщині отримали 100 FPV-дронів. Кошти на їх придбання виділили Музиківська, Станіславська, Нижньосірогозька, Рубанівська та Іванівська громади. Безпілотники купили за майже 2 млн грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь