Мешканців Чорнобаївської громади запрошують до громадського обговорення проєкту Місцевого плану управління відходами
У Чорнобаївській громаді розпочалось громадське обговорення проєкту Місцевого плану управління відходами до 2034 року. Місцевих мешканців запрошують долучитись до формування екологічно безпечного майбутнього.
Про це повідомила Чорнобаївська сільрада у Facebook.
У громадському обговоренні представлені два документи – проєкт Місцевого плану управління відходами та Звіт про стратегічну екологічну оцінку. Документи дозволять створити сучасну та ефективну систему управління відходами у громаді, впровадити заходи із сортування, повторного використання та належного поводження з відходами.
Громадське обговорення триватиме з 26 травня по 25 червня 2026 року. Документи доступні за посиланням. Пропозиції та зауваження приймаються на електронну пошту громади: rada@chornobaivka-gromada.gov.ua.
- У початковій школі Чорнобаївській громади проведуть поточний ремонт. На роботи витратять 140 тисяч гривень. Підрядником обрали ФОП Нечитайла Олександра Леонідовича.
- МПО Херсонського району передали бронежилети, каски, засоби пожежогасіння. Допомога надійшла від Херсонської РДА та благодійних організацій.
- Чорнобаївський майстер Владислав Кириченко створив мініскульптуру “Дніпровська грошівниця”. Її встановили поблизу торгівельного центру “Мост-Сіті” у Дніпрі. Об’єкт зображує старовинний касовий апарат.