Пн, 15 Чер 26
23.3°C

Мешканців Чорнобаївської громади запрошують до громадського обговорення проєкту Місцевого плану управління відходами

Олена Бджола 27 Травня, 2026

У Чорнобаївській громаді розпочалось громадське обговорення проєкту Місцевого плану управління відходами до 2034 року. Місцевих мешканців запрошують долучитись до формування екологічно безпечного майбутнього.
Про це повідомила Чорнобаївська сільрада у Facebook.
У громадському обговоренні представлені два документи – проєкт Місцевого плану управління відходами та Звіт про стратегічну екологічну оцінку. Документи дозволять створити сучасну та ефективну систему управління відходами у громаді, впровадити заходи із сортування, повторного використання та належного поводження з відходами.
Громадське обговорення триватиме з 26 травня по 25 червня 2026 року. Документи доступні за посиланням. Пропозиції та зауваження приймаються на електронну пошту громади: rada@chornobaivka-gromada.gov.ua.

Олена Бджола

Статті автора