Мешканці звільнених громад Білозерщини отримали гуманітарну допомогу

0
154

Протягом минулого тижня благодійники доставили гуманітарні вантажі до Музиківської, Чорнобаївської, Білозерської та Станіславської громад.
Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.
Обласна аварійно-рятувальна служба передала 52 000 літрів питної води для потреб Музиківської, Чорнобаївської та Тягинської громад. Крім того Чорнобаївська громада отримала 10 генераторів, одяг, а також корм для тварин.
До Станіславської громади волонтери привезли генератори та продукти харчування, а для жителів Білозерської громади – продукти та протигази. Продуктові набори також отримали мешканці Музиківської громади.

  • Благодійники привезли до Станіславської амбулаторії три системних блока, а до Широкобалківського і Олександрівського фельдшерсько-акушерських пунктів та Софіївського фельдшерського пункту  – монітори, системні блоки, комп’ютерні мишки, клавіатуру та колонки. Обладнання передали Університет ДеСейлз, Elizabethtown College та БО “Фонд оборони і розвитку України”.
  • Чорнобаївська громада придбала для українськи військових автомобіль, 50 FPV-дронів та 6 квадрокоптерів. Машина JAC T8 коштує 1 мільйон 70 тисяч гривень, 50 FPV-дронів – 925 тисяч гривень. Вартість 6 квадрокоптерів – 1 мільйон 392 тисячі гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь