17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Мешканці Таврійського та Нової Зорі – зі світлом

Спеціалісти Херсонобленерго відновили електропостачання у Таврійському та Новій Зорі, мешканці яких більше року жили без світла.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила Херсонська обласна державна адміністрація.

Після деокупації Білозерщини відновлення електропостачання у Правдинському старостаті ускладнювала відсутність транспортного сполучення. При відступі окупанти зруйнували міст через зрошувальний канал, тим самим ізолювавши місцевих мешканців. Люди не могли отримати ні екстрену допомогу, ні гуманітарні вантажі.

«Першим етапом у вирішенні цієї проблеми було відновлення мосту через зрошувальний канал біля села. Тільки після цього ремонтні бригади ХОЕК «Херсонобленерго» змогли почати відновлення енергопостачання у Правдиному.
Після цього у лютому 2023 року світло з’явилося у мешканців села по вулицям Степова, Нижня, Кооперативна, Висоцька, пізніше енергопостачання було відновлено по всьому селу», – повідомляє Білозерська військова адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці.

20 квітня електрикам вдалось нарешті відновити електропостачання у Таврійському та Новій зорі.

«З 9 березня 2022 року у селі не було світла. Волонтери і старости допомагали з генераторами, постачанням води, повербанками. Нам треба було хоча б час від часу заряджати телефони, аби мати якусь можливість зв’язатись з рідними і знайомими. Більшість жителів виїхало, розпустили хазяйство, яке мали. Якщо раніше тут жило 500-600 людей, то зараз можливо близько 160 назбирається. Тепер є світло, так і простіше сюди повертатись буде», – ділиться з нами жителька Таврійського Ольга Віталіївна Хмілевська.

За інформацією Херсонської ОВА, минулої доби над відновленням світла на Херсонщині працювала 41 бригада – це 192 робітники та 74 одиниці техніки.
Загалом на звільненій Херсонщині електропостачання відновлено у 150 з 228 населених пунктів.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info