Мешканці Станіславської громади отримали гуманітарну допомогу

0
211

Завдяки співпраці Станіславської військової адміністрації та СТОВ «Енограй» мешканці громади отримали 2640 продуктових наборів. Допомога надійшла від Благодійного фонду «Збережи Україну».

Про це у Фейсбуці повідомляє Станіславська СВА.
678 наборів виділили для жителів Широкобалківського старостинського округу, ще 800 – для пільгових категорій населення Станіслава.
Гуманітарну допомогу планують роздати внутрішньопереміщеним особам, які зареєстровані у Станіславській тергромаді, інвалідам та маломобільним особам.
Інформацію про дату та час видачі військова адміністрація повідомить людям пізніше.

  • 20 липня представники місцевої військової адміністрації видали гумдопомогу в Олександрівці та продуктові набори інвалідам та маломобільним громадянам у Станіславі. В цей день у Софіївці та Олександрівці адміністратори ЦНАП проводили виїзні прийоми громадян.
  • 19 липня мешканці Дар’ївської громади отримали матеріали для ремонтних робіт – 18,9 кубометрів дошок. Жителі Токарівки, Іванівки, Новотягинки та Микільського отримали питну воду від БО Global Empowerment Mission.
  • Нещодавно до Олександрівки завітали польські благодійники. Волонтери привезли гуманітарну допомогу та шість генераторів для жителів, в оселях яких поки що не відновлено електропостачання.
  • Обласна комісія ухвалила рішення щодо надання грошової допомоги 121 родині, чиї оселі постраждали від підтоплення. Загалом з обласного бюджету виплатять 971 тис. грн., повідомляє Херсонська ОВА. Невдовзі люди отримають по 5000 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь