Мешканці Станіславської громади назбирали 67 тис грн на автівку для ЗСУ

0
158

Волонтери зі Станіславської громади зібрали кошти на автівку для українських захисників. Вантажно-пасажирський “Мерседес” допомагатиме морпіхам нести службу на південному напрямку.
Про це повідомили у групі “Станіславська територіальна громада” у Facebook.

Збір на автівку для ЗСУ  відкрили 26 жовтня. Ініціаторами благодійної справи стали місцеві мешканці – подружжя Олени Кирилової та Валерія Копитова. У підрозділі ЗСУ, якому передали автівку, служить сусід волонтерів. Захисникам дуже необхідний був новий транспорт, оскільки попередня автівка була пошкоджена під час виконання бойового завдання.

Місцева волонтерка Олена розповіла, що мешканці громади активно долучилася до акції. Люди ділились всім, чим могли.

“Ми відкрили збір і дуже вдячні, що люди відгукнулися. Бабусі приносили і по 20, і по 200 гривень. Дехто з учасників збору кидав і по 5 тисяч гривень, так і назбирали. Просто машина була дуже необхідна хлопцям на фронті, терміново. Ще 13 тисяч вони додали зі своїх коштів.
До речі, люди ще й досі перераховують на цей збір. Ці гроші направимо на акумулятор та масло для авто”, – говорить жінка.

Менше ніж за місяць жителі Станіславської громади назбирали 67 тис грн з необхідних 80 тис грн.
Так, всього лише за 4 дні, до 30 жовтня, було зібрано 43 тис грн! Вагомий внесок зробили хлопці-будівельники з Олександрівки, які працюють зараз у Польщі.  Заробітчани перерахували на автівку 20 тис грн, розповіла пані Олена.

  • Волонтери місії “Проліска” привезли до Станіслава гуманітарний вантаж.
    Допомогу отримали близько сотні жителів Станіслава. Благодійники передали людям необхідні побутові речі – ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, сонячні лампи та каністри для води.
  • Станіславська сільська рада виділила кошти на придбання обладнання для місцевого комунального підприємства “Надія”. На комунальне підприємство спрямували 200 000 гривень. За ці кошти придбають шини, диск, гідро-рукава, запасні частини для ремонту екскаватора та ін.
  • 13 листопада 11 організаціям, які працюють у Дар’ївській громаді, видали сертифікати на суму 30 тисяч гривень кожний. Фінансову допомогу надав Херсонський благодійний фонд “Мангуст”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь