Мешканці Станіслава та Інгульця отримали гумдопомогу від “Проліска Херсон”

0
223

Волонтери місії “Проліска Херсон” доставили гуманітарну допомогу до Станіслава, Інгульця та Зеленівки.
Про це благодійники повідомили на своїй сторінці у Facebook.


Ці населені пункти постійно перебувають під російськими обстрілами. Внаслідок ворожих атак у приватних будинках пошкоджені дахи та вікна, постійно виникають проблеми із газопостачанням та електрикою, а також перебої з мобільним зв`язком.
Родинам, які проживають у пошкоджених оселях, від “Проліска Херсон” видали 250 будівельних наборів та 450 OSB-листів для екстреного ремонту.
Минулих вихідних у Херсоні волонтери організації здійснили екстрений виїзд на місця влучань ворожих снарядів. Власникам пошкоджених домівок надали 11 будівельних наборів, 12 листів OSB та 25 листів тарпауліну.

  • Киселівському старостинському округу Чорнобаївської сільради передали талони на дизельне пальне для генераторів. Допомогу надав проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні вже вдруге.
  • Комунальні підприємства Білозерської громади отримали 9 насосів із частотними перетворювачами для обладнання свердловин. Насоси коштують 220 тис 188 грн. Допомога надійшла від програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”.
  • Мешканці Ромашкового отримали сімейні набори GEM HGBF та генератори. Жителям Білозерки передали сімейні набори GEM HGBF. Допомогу доставили волонтери організації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь