35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Мешканці окупованих територій отримають допомогу від міжнародних організацій

Міністерство соціальної політики України уклало Меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації ACTED для надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, та які подали заявку на її отримання через платформу єДопомога.

Додаткова підтримка  передбачена для 10 тисяч осіб – найбільш вразливих груп населення із тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2 220 гривень в місяць на одну особу. Кошти виплачуватимуть протягом трьох місяців.

Сьогодні додаткова допомога передбачена для мешканців Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info