Мешканці Лиманецького старостату потребують відкриття стаціонарного відділення Укрпошти

0
64

Сьогодні до Лиманецькиого старостинського округу Дар’ївської громади завітали представники місцевої та обласної влади.

Про це у Телеграмі повідомив перший заступник голови облради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.

“Разом з трудовим колективом Лиманецького закладу повної загальної середньої освіти проговорили освітній процес у громаді. Вислухали думки та побажання щодо подальшої роботи освітян. Прямі рекомендації спеціалістів дуже важливо врахувати. Основне — побудова якісної освітньої мережі”, – зазначив посадовець.

Після спілкування з освітянами відбувся прийом громадян. З місцевими мешканцями спілкувалися староста Лиманеця, Вітрового та Чайкіного Ніна Губарь, начальник Дар’ївської сільської військової адміністрації Іван Корінь, начальник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Лінецький.
Також на зустрічі з мешканцями старостату були присутні начальник Ювілейної сільської військової адміністрації Херсонського району Сергій Петроченко та начальник військової адміністрації Нижньосірогозької громади Віталій Кривчик.

Серед озвучених питань – необхідність у відкриття стаціонарного відділення Укрпошти (наразі в громаді працює мобільне), нарахування і подача документів на відновлення соцвиплат, гуманітарна допомога (те, чого не вистачає), медична сфера (укладання нових договорів з сімейним лікарем, медичні огляди).

“Звісно, головним для громади є повернення бізнесу. Буде бізнес — будуть робочі місця і умови для повернення людей. Маємо максимально сприяти цим процесам.
Хочу сказати, що насправді такі зустрічі з людьми додають великого ентузіазму і енергії в роботі. Наші люди — неймовірні! Вони пройшли через складні умови окупації та продовжують свою боротьбу і зараз. Умови на сьогодні складні, ми всі розуміємо, яким є реальний стан речей. Та ці люди — вони потужна сила. Така сила формує нашу Україну”, – йдеться у повідомленні Юрія Соболевського.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь