Мешканці Кізомиського старостату отримали допомогу від GEM

0
249

Благодійна організація GEM (Global Empowerment Mission) доставила матраци мешканцям Берегового та Кізомиса.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.


Також благодійники привезли до обласного центру сімейні набори.
GEM майже з самого початку повномасштабної війни Росії проти України допомагає українським біженцям та громадам. Організацію заснували у 2011 році як службу реагування на глобальні катастрофи.
GEM надає підтримку найбільш вразливим групам населення, які страждають від різноманітних катастроф. В Україні організація керує проектами реконструкції та надсилає гуманітарну допомогу до областей, що постраждали від бойових дій.

  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 2680 продуктових наборів, 5753 буханки хліба, 250 порцій гарячих обідів, 2200 банок консервів та 22096 літрів питної води. Також людям передали 26 ОСБ – листів, 15 будівельних наборів, 3 плівки для вікон, 50 кубометрів дошки, 234 рейки, 40 метрів брезенту, 105 мішків цементу та 50 ремонтних комплектів.
  •  Співробітникам ДСНС у Дар’ївській громаді передали обладнання для гасіння пожеж. Водяний насос та шланги надав благодійний фонд “КОРИДОР UA”.
  • Чорнобаївська та Станіславська громади отримали гуманітарну допомогу. Благодійники доставили до Станіслава надувний моторний човен і розкладачки. Чорнобаївській громаді передали генератори різної потужності, дитячі засоби гігієни та розхідні матеріали для водоочисника.

Фото –  Херсонська ОВА, Telegram.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь