Мешканці Херсонщини зможуть безкоштовно навчатись онлайн на IT-курсах

0
387
Платформа відкритих онлайн-курсів Prometheus надасть жителям прифронтових та деокупованих територій, в тому числі і Херсонській області, 600 стипендій для навчання на IT-курсах.

Про це Prometheus повідомила у Facebook. На платформі розміщено 6 програм. Їх було створено у партнерстві з компаніями GlobalLogic, Ciklum, Intellias та EPAM.

Ті, хто доєднаються до освітніх програм, також зможуть прослухати курси «Англійська для початківців у сфері ІТ» і «Як знайти першу роботу в ІТ». Стипендії надає USAID – Агентство США з міжнародного розвитку.

Безкоштовно навчатись на курсах зможуть жителі Чернігівської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей або переселенці, які під час подачі заявки мешкають у цих регіонах.

Також стати учасником програми можуть ветерани та члени їхніх родин (батьки, дружина/чоловік, діти), ті, хто стали безробітними або втратили домівку внаслідок повномасштабної війни, переселенці та інші вразливі категорії населення.
«Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій та проживають на прифронтових чи звільнених територіях, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць», – повідомляється на Facebook-сторінці платформи.

Слухачами курсів стануть ті, кому саме зараз необхідне безкоштовне навчання, і хто вмотивований пройти курс.

Дедлайн подачі заявки – до 7 жовтня включно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь